OPTIKA ZA POLOVICU - teraz zľava 50% na zriadenie služieb FiberX

ROUTER s nulovým nájmom / Bez viazanosti

 

Optický internet + digitálna TV

Zvýhodnené balíčky

Viac digitálnej zábavy vo vašej obývačke

viac info o TV službách

fiberX - najrýchlejší optický internet aj u vás doma

viac o fiberX

Navždy odpočítame 1€ za každého nového klienta

internetové pripojenie

Digitálna televízia s pokročilými funkciami

viac info o TV službách

airX+ - nové spoľahlivé bezdrôtové pripojenie

viac o airX+

WiFi router s nulovým nájmom pri pripojení FiberX

internetové pripojenie

Predaj a servis PC

viac informácií

Profil spoločnosti

Predstavenie spoločnosti

Spoločnosť PEGO Slovakia, s.r.o. pôsobí na IT trhu už 10 rokov. Zaoberá sa primárne poskytovaním internetového pripojenia pod značkou PegoNET, zároveň predajom a servisom výpočtovej techniky. Naša spoločnosť taktiež zabezpečuje outsourcing korporátnym zákazníkom zameraný na správu mail a web serverov a IT hardwaru.
V roku 2009 sme sa stali členom RIPE NCC (Réseaux IP Européens Network Coordination Centre) a sme plnohodnotný LIR (Local Internet Registry). Disponujeme vlastným IP adresným rozsahom. Od roku 2011 sme sa pridali k členom ALPI (asociácia lokálnych poskytovateľov internetu).

Technológie, služby a naše smerovanie

PegoNET FiberX – najrýchlejšie pripojenie do internetu realizované prostredníctvom metalických (UTP cat.6), alebo optických (FTTx) rozvodov. Naša optická sieť neustále rastie už od roku 2007.
PegoNET AirX+ – pevné internetové pripojenie prostredníctvom rádiového bezdrôtového koncového bodu (FWA). Je realizované koncovým zákazníckym zariadením v pokrytí našej siete. Už od roku 2003 budujeme svoju bezdrôtovú sieť a najnovšie technologické inovácie Vám umožňujú využívať naše služby v najvyššej kvalite.
PegonetTV - digitálna televízia so širokými možnosťami výberu balíkov programov, nahrávania, videoarchívu, či požičovne filmov. Službu PegoNET TV naša spoločnosť prevádzkuje od roku 2013.
PegonetPC - okrem poskytovania internetu si v spoločnosti PEGO Slovakia, s.r.o. môžete zakúpiť počítačovú techniku vo výhodných cenách, alebo dať opraviť svoj počítač, či využiť webhostingové služby. Dodávame aj tonery a spotrebný materiál vo veľmi výhodných cenách. Taktiež ponúkame komplexné služby v oblasti IT (určené najmä pre firemných zákazníkov).

Naše ciele

Sme flexibilná, dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca na trhu 10 rokov. Vždy sa snažíme počúvať zákazníkov, prinášať do nášho regiónu nové technológie a tým zvyšovať hodnotu našich služieb. Sme bližšie k ľuďom.